DAGHDASH DEZ Uyku Tulumu
DAGHDASH DEZ Uyku Tulumu
DAGHDASH DEZ Uyku Tulumu
DAGHDASH DEZ Uyku Tulumu
DAGHDASH DEZ Uyku Tulumu

DAGHDASH DEZ Uyku Tulumu (2589631478963)

Marka : Daghdash
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺348,33(KDV Dahil)
İndirimli : ₺232,22(KDV Dahil)
₺27,64 'den başlayan taksitlerle

3 mevsim koşullarında konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz, EN13537 sertifikasına sahip, üstün malzeme kalitesiyle üretilmiş bir uyku tulumudur ve sınıfının en hafif ve az yer kaplayan ürünlerinden biridir.

RENK: Açık Yeşil

ÜRÜN AÇIKLAMASI

DEZ; kışlık 4 mevsim kullanıma uygun olan FIRAT Superlight modeli uyku tulumunun üç mevsim kullanım için geliştirilmiş kardeşidir. DEZ uyku tulumunda kullanılan dolgu "Ultra Microfiber 3D"dir. Üstün özellikli bu dolgu malzemesi çok iyi izolasyon sağlarken aynı zamanda çok iyi sıkıştırılma özelliğine sahiptir. Yumuşak ve rahat yapısı sayesinde kullanıcıya son derece konforlu bir uyku sunar. Ultra Microfiber 3'nin en önemli özelliklerinden birisi de benzerlerinden çok daha hafif olmasıdır. Tulumun dış kumaşı kareli Rip-Stop özelliğindedir. Bu sayede yırtılmalara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca son derece hafif ve yumuşak hisli olan bu kumaş sayesinde tulumun ağırlığı ve hacmi benzerlerine göre daha azdır. İşte bu üstün özellikleri ile DEZ, üç mevsim kullnımda size çok iyi bir koruma sağlarken, son derece hafif ve az yer kaplayan bir uyku tulumu olma özelliğini de korur. Sınıfındaki diğer uyku tulumlarından daha hafif olması en çarpıcı özelliğidir. 3 mevsim koşullarda doğada konaklarken ihtiyacınız eğer sentetik dolgulu bir uyku tulumu ise şüphe etmeden bu ürünü önerebiliriz.

 

Konforlu ve ekstra dolgulu ayak bölümü

Kapüşon sıkıştırma bağcığı, boyunluk bandı ve göğüs sıkıştırma bağcığı ile daha verimli izolasyon Daha iyi izolasyon için elyaf dolgulu fermuar pedi

Şapkalı 4 perlonlu sıkıştırma torbası

*Sadece sol fermuarlı model mevcuttur

 

DİKKAT EDİN: Tüm DAGHDASH markalı uyku tulumları EN13537 standartlarında test edilerek derecelendirilmiştir. Bu standart, uyku tulumlarının koruma derecelerini en iyi yansıtan ve tüm kaliteli üreticilerin kullandığı bir özelliktir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 1400 gr 

Paket Hacmi: 24 (r) x 30 (h) cm

Açık Ölçüleri: 215 x 75 x 45 cm

Dış Kumaş: Nylon Ripstop

İç Kumaş: Breathable Tuseli

Dolgu: Ultra Microfiber 3D

Sıcaklık Değerleri: -5,4 C Konfor / -22,7 C Extreme (EN13537)